P&D strony internetowe - logo

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
biuro@domena.pl
52 366 77 77

POZYCJONOWANIE

Szybka i relatywnie niedroga promocja własnej firmy w sieci.

↓ POZYCJONOWANIE KROK PO KROKU

POZYCJONOWANIE - O CO CHODZI?

Nawet najlepiej napisana strona nie przyniesie nam żadnych korzyści, jeśli odnalezienie jej w Internetowej sieci jest trudne, czy niemożliwe. Jak znaleźć wśród milionów adresów ten jeden, który nas interesuje. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy chcemy znaleźć stronę według jej zawartości nie znając jej adresu. Aby nam to zadanie ułatwić, stworzono wyszukiwarki Ineternetowe. Każdy z nas zna takie strony, jak Google, Wirtualna Polska, czy Onet. Ale czy wszyscy zastanawiamy się, w jaki sposób strony te są znajdywane przez wyszukiwarki?

Większość wyszukiwarek korzysta z pomocy programów przeszukujących sieć w celu aktualizowania katalogu stron, klasyfikowania ich według zawartości i przydzielania im odpowiedniej pozycji. Aby im w tym pomóc, należy w kodzie strony umieścić informacje na temat tego, w jaki sposób strona nasza powinna być zaindeksowana. Niestety nie gwarantuje to, że wyszukiwarka znajdzie naszą stronę i umieści ją w swojej bazie. W tym momencie należy zgłosić się do firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem. Dokona ona odpowiedniej modyfikacji naszej strony oraz powiadomi wyszukiwarki o jej istnieniu. Nasza firma oprócz wyżej wymienionych raz na kwartał przedstawia także raporty na temat tego, jak strona została zaklasyfikowana. Dodatkowo udostępniamy statystyki oglądalności strony. Można dzięki nim sprawdzić, jaki ruch jest na naszej stronie, w jaki sposób oglądający do niej wchodzą, a także jakie słowa kluczowe interesują oglądających.

Warto więc o tym pomysleć decydując się na stworzenie strony, gdyż tylko jej pozycjonowanie gwarantuje, że efekt naszej pracy nie pójdzie na marne.

POZYCJONOWANIE KROK PO KROKU

  • Ustalamy z klientem listę słów kluczowych - jest to szczególnie ważny moment, poprzedzony gruntowym badaniem internetu pod kątem pozycjonowanej strony.
  • Optymalizujemy zawartość serwisu z uwzględnieniem słów kluczowych - monotonne i żmudne to :)
  • Zgłaszamy stronę do wyszukiwarek i katalogów
  • Uzbrajamy się w cierpliwość
  • Sprawdzamy wyniki, nanosimy ewentualne poprawki
  • Uzbrajamy się w cierpliwość...ponownie
  • Przesyłamy klientowi raport i fakturę :)
  • Co kwartał przesyłamy raport kontrolny - 4 raporty w ciągu roku
  • Porównujemy wyniki statystyk odwiedzalności witryny z faktycznym odzewem ze strony potencjalnych klientów
  • Po roku odnawiamy umowę

ZAUFALI NAM