Projektowanie stron www

projektowanie stron www

Na pewno wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ciężko w dzisiejszych czasach o dobrą promocję własnej firmy. Konkurencja rośnie w siłę i wszyscy stają na rzęsach aby jak najlepiej dotrzeć do konsumenta. Mamy do dyspozycji wiele środków masowego przekazu ale chyba najbardziej popularnym i skutecznym jest właśnie internet. Klient może znaleźć w internecie wszystko. Jeśli trafi na Państwa stronę - punkt dla Was. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie wykonanie strony i późniejsze jej wypozycjonowanie. Bo im wyżej strona jest w wyszukiwarce, tym większe macie szanse na odwiedziny.

Co jest ważne przy tworzeniu strony?

Przede wszystkim aby była czytelna, i przejrzysta (mile widziana zgodność z W3C). Nawigacja powinna być intuicyjna aby umożliwić szybkie odnalezienie materiałów, których potencjalny klient poszukuje. Należy pamiętać, że większość ludzi to wzrokowcy. Zwracają szczególną uwagę na kolorowe nagłówki, obrazy, ruchome grafiki. Ale pamiętajmy - co za dużo to niezdrowo. Zbytni przesyt też na dobre nie wychodzi. Unikajmy więc krzykliwych kolorów i nadmiaru grafik. Nie należy też przesadzać z nadmiarem tekstu. Informacje powinny być konkretne i na temat.

Dobrze wykonana strona, to strona szczegółowo zaplanowana od początku do końca. Staramy się nawiązać więź z naszym klientem. Wspólnie pracujemy nad każdym najmniejszym drobiazgiem. Nie podejmujemy samodzielnych decyzji. Wszystko jest konsultowane i robione tak aby klient był zadowolony.

Nasza oferta nie jest skierowana jedynie do dużych przedsiębiorstw. Równie chętnie wykonujemy strony dla średnich i małych firm a także dla osób fizycznych. Nasze ceny są konkurencyjne. Chcemy aby każdy mógł skorzystać z naszych usług i zadowolony polecił nas swoim znajomym.

Z każdą zaprojektowaną stroną czy aplikacją stajemy się lepsi. Z projektu na projekt rozwijamy się i na bieżąco uczymy najnowszych technologii. Dzięki temu nasze prace są innowacyjne, przyciągające uwagę, po prostu niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. (mocno powiedziane :)